prof. Katarzyna Śledziewska, prof. Renata Włoch
Jakie mechanizmy rządzą transformacją cyfrową gospodarki i społeczeństwa? Jak interpretować zmiany zachodzące w obszarze produkcji i konsumpcji oraz w funkcjonowaniu rynków i państwa? Czy czeka nas technologiczne bezrobocie związane z automatyzacją? Jakie konsekwencje niesie cyfryzacja globalnego handlu? Dlaczego tak ważne jest podtrzymanie inwestycji w edukację?
Neuroróżnorodność w zarządzaniu.
Dorota Bartosiak, Bernadetta Bieszczanin, prof. Katarzyna Śledziewska
Neuroróżnorodność to koncepcja, która podkreśla znaczenie różnorodności umysłowej pracowników dla rozwoju organizacji. Wdrożenie tej idei pokazuje, że firma rozumie i docenia unikalne talenty swoich pracowników, co prowadzi do większej efektywności i zaangażowania. Neuroróżnorodność umożliwia lepsze dopasowanie zadań do predyspozycji pracowników, co zwiększa innowacyjność i elastyczność zespołów. Nasz przewodnik "Neurodiversity Insight" dostarcza kluczowych informacji na ten temat, pomagając firmom rozwiać mity i stereotypy związane z neuroróżnorodnością. Zachęcamy do korzystania z tej wiedzy i dołączania do grona firm, które wdrażają te zasady w praktyce.
W DEInst wspieramy zespoły w budowaniu działalności, która nie tylko przynosi korzyści organizacji, ale także pozytywnie wpływa na społeczność i środowisko.
Przygotowujemy firmy do nowej kultury organizacyjnej, która promuje zrównoważony rozwój oraz innowacyjność. Pomagamy osiągać to w oparciu o zmiany w postawach, wiedzy i umiejętnościach (współ)pracowników.
Linki
Dane kontaktowe
Copyright © 2024 DEInst.org